| AlexandraDianca a întrebat:

Ce magazine din afi palace cotroceni vand tenesi converse? Stiu ca Office si Nix, dar altele? Si ce pretururi ar fi la aceste magazine? Ce magazin imi recomandati pentru 200 de lei? Este urgent! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Elena_Alexia_1997 a răspuns:

Pai...nu cred ca o sa gaseseti conversi la 200 lei decat la 300 cel putin, nu prea ai variante in afara de kix si office dar poti sa incerci la leonrdo cu toate ca nu prea au modele, daca nu vrei din office sau kix din cauza preturilor atunci imi pare rau dar mai ieftin nu o sa gasesti eventual mai strange 100 lei.winking