| merim69 a întrebat:

Mai stie cineva cum se chemau biscuitii aia cu vanilie din anii ~2000-2005 rotunzi, cu ciocolata pe o parte, care veneau intr-o funga cu rosu sau albastru si aveau o poza mica cu un batranel cu ochelari intr-un colt?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pepito?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi aduc şi eu aminte de ei dar nici eu nu le mai ştiu numele. Am mâncat o pungă întreagă de biscuiţi din aceia. Ştia că erau mulţi biscuiţei în pungă.
Îmi amintesc de poza cu acel bătrînel. Am văzut mai de mult chiar un video pe YouTube cu acel bătrânel care e în realitate patronul unui lanţ de magazine de tip patiserie, dar nu mai ţin minte cum se numea clipul şi nici numele bătrânelului.