| adsx a întrebat:

Mai stiti magazine online de la care se pot cumpara produse returnate la un pret mai mic decat cel normal, gen Emag?
PS:Nu magazine de tepari

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Mai citeste o data intrebarea, ai spus clar ca vrei sa cumperi produse returnate/resigilate.Ce vrei de fapt sa faci? Si eMAG este singurul magazin de la care ai garantia ca nu iei teapa...sau poti vinde linistit pe okazii sau mercador.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Www.superocazii.ro

| adsx explică (pentru Bonciu_Robert_1999):

Chiar nu ai citit deloc intrebarea mea.Eu am spus sa vand produsele returnate la un pret mai mic.

| adsx explică (pentru adsx):

Raspunsul tau e nefolositor