| MyMommyLovesMe a întrebat:

Ce magazine online de incredere pentru produse electronice stiti?

9 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Emag.ro
Mediadot.ro
Altex.ro
Pc Garage
Domo
Evomag.ro

| AdrenalinTm a răspuns:

EMAG pc garage sunt cele mai bune

| SouLIce a răspuns:

Emag
Evomag
Flanco
Altex
Pc garage
mediadot
Cel
Domo

| Deliiiia a răspuns:

Emag.ro este de departe cel mai serios magazin online din Romania, sunt seriosi si interesati de fiecare client in parte

| Green66 a răspuns:

EMAG.ro, cumpăr mereu de la ei și până acum am fost mulțumit.

| GianyCatalin a răspuns:

Altex si eMAG! mai sunt, dar astea 2, zic eu ca-s de incredere!

| anonimul465 a răspuns:

Emag, iar daca vrei aparat foto sau ceva F64

| Spike997 a răspuns:

Salut, cei de la altex sunt de incredere, poti opta si pentru emag.ro, astea su t cele mai populare.