| Andaa_2747 a întrebat:

Me Again!:D

sunt curioasa daca merita sa comand de pe www.miniprix.ro

sunt seriosi?

ajunge comanda repede?

este scump transportul?

spuneti-mi va roog... cei care ati mai folosit

:D:D

ZbYee!:x:*:*

Răspuns Câştigător
| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

5 răspunsuri:
| Tequilaaaaa a răspuns:

Eu am comandat de pe acel site o pereche de blugi si o bluza, acum cateva saptamani si nici in ziua de azi nu mi-a venit comanda. straight face

| Crs a răspuns:

Da, se merita. Eu mi-am comandat de cateva ori de pe acest site si am fost multumita de produse ( o jacheta, un tricou, o rochie, un top, mama un tricou ); unele produse sunt chiar de firma - de ex. jacheta, topul si tricoul sunt de la bershka, ia rochia de la pimkie; materialele sunt super! Transportul costa 12 lei, iar coletul vine in maxim 5 zile lucratoare, uneori mai repede. Atunci cand comanzi on-line trebuie sa iti stii foarte bine masurile, sa nu existe riscul sa iti comanzi ceva mai mare sau mai mic. dar in caz ca nu iti vine ceva poti trimite retur produsul.

| OanaG a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu comanzi acum depinde, ceea ce mi s-a intamplat mie, nu ti se poate inta, pla si tie.

Am dat comanda de 2 bluze ff frumoase si o pereche de sandalute, cand am primit coletul am ramas straight face, erau niste bluze carpite in 2 saptamani s-au uzat, mergeau de sters geamurile. Eu nu mai am incredere in ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare! Cei de la MiniPrix sunt OK, eu am comandat si mi-au ajuns exact ceea ce am comandat(adidasi) dar, din cate am auzit se mai ia,, teapa,, la pantaloni si bluze de corp, nu corespund marimile! Succes la comenzi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sor-mea foloseste miniprix si vreo 2-3 prietene de-ale ei

nu stiu cat e transportul dar cred ca poti afla direct de pe site

baietii sunt destul de seriosi din cate am observatbig grin