| joker9814 a întrebat:

A cumparat cineva de pe www.mobiletrend.ro? Sunt seriosi? In cat timp ajunge comanda? Transportul e inclus in pret?

Răspuns Câştigător
| moxul a răspuns:

Acum aproximativ un an am cumparat un telefon Motorola Milestone de la mobiletrend. Telefonul este original, si am fost multumit de el pana cand mi s-a stricat un buton care ar fi trebuit reparat in garantie. Am lasat la ei telefonul cu 10 zile in urma pentru reparatii si am primit promisiunea ca dureaza maxim 4 zile. iata cum a trecut mai mult de 1 saptamana si nu am primit niciun semn de la ei. Am sunat astazi dimineata si nu se stia nimic despre telefonul meu. Dupa inca o zi de asteptare am aflat ca este inca in service. PUNCT. Fara nicio informatie despre cand ar putea fi gata. Le-am cerut sa-mi-l aduca inapoi maine sa-l repar pe cont propriu. Daca am facut bine sau rau...nu stiu. Fiecare poate totusi sa traga o concluzie.

1 răspuns:
| moxul a răspuns:

Coincidenta sau nu, aseara dupa ce am postat mesajul de mai sus am primit un SMS prin care eram chemat imi ridic telefonul. l-am luat azi reparat si totul este in regula. pana la urma se pare ca a iesit bine totusi, asa ca as putea cataloga cu indulgenta experienta mea cu reparatia in garantie ca o neintelegere cu privire la termenul de reparare.