| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am comandat ceva de pe internet doar că nu am cum să intru pe mail să confirm comanda, deoarece mi-am uitat parola... Dacă am lăsat numărul acolo e bine? Totuși, îmi spune că e în curs de procesare pe site...

2 răspunsuri:
| Octavia_Tecucianu_1999 a răspuns:

Daca ai pus si numarul de telefon iti va salva contul deoarece cei de la yahoo o sa iti trimita un cod pe numarul tau de telefon si tu trebuie sa il inscrii! Asa iti vei sti parola si iti vei salva contul!