| leolord669 a întrebat:

Mi-am cumparat o folie pentru telefon si cand ma uit pe ea are o gramada de particule de praf pe partea cu care se lipeste, pot sa le curat?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe partea care se lipeste este o folie de plastic subtire care se da jos. Nu poate fi praf pentru ca nu intra sub folie. Daca este praf inseamna ca a fost folosita si nu mai este buna de nimic. Daca cureti praful se duce si lipiciul si gata. Poti sa arunci folia!

| sierra1 a răspuns:

Adică n-ai lipit-o ÎNCĂ?

| AndrElle a răspuns:

Tu hotărăști. O dezlipești sau nu. Îți place cum ii sta fara folie. Știi să ai grijă de el mai departe.

| LittlePoppy a răspuns:

Nu poti, sunt lipite acolo.