| byby_7642 a întrebat:

Mi-am luat gama de sampon si balsam wash&go pentru par normal sunt bune voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| by3nkwtssa a răspuns:

Salut skwmpo:Xeu iti sugerez sa incerci herbal essences este fff bun. daca vrei sa ai un par minunat (fara matreata, stralucitor si puternic)trebuie ca o data pe saptamana sa te speli pe cap de preferat intr-un ligheanhee hee. iti pui sampon in cap si in 10 l de apa din lighean adaugi sucul de la o lamaie:Xapoi te clatesti cu dusul dupa bunul plackisssper ca te-am ajutat acum te implor funditacrying(:X

6 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Depinde de tipul tau de par! de ex mie imi face matreata si asta si dove si nivea si had&shoulders si shauma si toate.in afara de gliss:X asa a foloseste-l odata si daca nu iti place...arunca-llaughing

| Psihologul a răspuns:

Nu stim ce fel de par ai tu.deci cred ca e ok big grin

| Buttercup30 a răspuns:

Nu e bun. Cel mai bun mi se pare had&shoulders si clear. Dar eu folosesc unul naturalde urzica, foarte bun

| BlueSummer a răspuns:

Am folosit samponulsi chiar este bun. Am scapat si de matreata. Dar depinde si de tipul de par, eu am par normal.

| mika a răspuns:

Spala-te si fugi! laughing

| Juliebelle a răspuns:

Deci eu numai acel sampon il folosesc si iti spun ca nu am matreata, parul meu nu mai este predispus la ingrasare.Eu ti'l recomand:X