| Daniel1996 a întrebat:

Mi-am luat o pereche de blugi albastrii si o camasa roz.Trebuie sa imi iau si o pereche de papuci ce culoare sa imi iau dati-mi un sfat va roghappy

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

Depinde de ocazie:
Daca ii porti prin oras, o pereche de adidashi ar merge. (sa nu fie complet albi)
Daca mergi la o petrecere sau vrei sa arati bine, alege niste pantofi maro sau negri.
Daca vrei sa mergi la un suc sau ceva, poti purta o pereche de tenishi dar, numai daca camasa e cu maneca lunga.

Sper sa te fi ajutat!:*

8 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Tot roz sa fii o fetita frumoasa, eventual poti sa o accesorizezi cu o fundita tot roz albastra...
A scuze ar trebui sa fii baietel? Explica-mi si mie cum a devenit rozul dintr-o data o culoare asa de masculina? Se potriveste doar fetitelor sub 14 ani.

| HeyLyn a răspuns:

Nu roz.Albi ar merge cel mai bine. happy

| RoXiiiAliina a răspuns:

Incearca niste adidasi sau tenesi.Nu prea conteaza culoarea papucilor, Dar infine, Iati albi sau negri. Sper ca te-am ajutat

| AllysaDeea a răspuns:

Niste papuci ori negri ( ca de se asorteaza la orice ) sau roz, dar sa nu ii iei albastri pentru ca apoi va sta urat blugii albastri papucii albastri... fundita plizz

| amykool a răspuns:

Eu zic sa iti iei papuci negri fiindca negru merge la orice big hug Mult noroc!

| ioniiiiiM a răspuns:

Negrii?

| Andraandra_8595 a răspuns:

Eu zic sa iti iei o pereche de pantofi albastri...e doar o parere si app ar fi ff fain daca ar fi Converse All Star sau ceva de genu...dar oricum eu zic sa iti iei ceva albastrubatting eyelashes

| seba18 a răspuns:

Pai ia-ti o curea neagra si poti sa iti sie si papuci tot negri