| M.madallina a întrebat:

Mi-am luat o pereche de pantalonasi scurti din catifea(albastru inchis); cu ce pot sa ii port?

Răspuns Câştigător
| UfA a răspuns:

Albastru se combina cu maro sau nuante de bej. Poti sa ii porti cu o bluza bej cu nasturi mici in zona decolteului si o pereche de incaltaminte comoda la fel bej...Succes!

5 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Cu un maieu alb, simplu ar fi perfecthee hee

| larousee a răspuns:

Cu o camasa alba sau neagra simpla, si cizme lungi - albe sau negre. in functie de camasa. sau pantofi cu toc

| Burzea a răspuns:

Cu alte haine sau daca prefer doar pantaloni atat

| Danusia a răspuns:

Acesti pantaloni i-ai putea purta cu o camasa alba de matase sau cu o helanga alba iar peste ea o vesta neagra, verde sau albastra

| Monique182 a răspuns:

Eu i-as purta cu un maieu alb, un sacou albastru inchis, dres negreu si botine... happy