| PrinAlexandruGabriel1200 a întrebat:

Ma duc la un eveniment, la un fel de bal. Mi-am cumparat o camasa albastra, un papion albastru inchis si am o pereche de pantofi foarte frumosi bleomarem cu catifea si piele. Pantalonii o sa ii am negri, bineinteles nu vreau sa fiu tot in albastru ca doar nu vin de la tara de nu stiu unde. Se potrivesc hainele astea? Eu zic ca da. Astept parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| Kamelyama a răspuns:

Normal ca da. Mama mea lucreaza la croitorie si stie totul despre desing si fashion. Ar fi fost ok si cu camasa alba cu papion negru si pantaloni negri...

| PrinAlexandruGabriel1200 explică (pentru Kamelyama):

Multumesc! Am ales albastru pentru ca voiam sa ies putin din tiparul ala alb-negru...

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de camasa, daca e un albastru deschis merge. Pantalonii neaparat negri si eventual blugi ca sa dea putina lejeritate tinutei. Depinde de ce eveniment e vorba.

| bobo500 a răspuns:

Mda ar merge