| scarllet a întrebat:

De curand mi-am cumparat o pereche de pantaloni scurti eleganti(albastru inchis) cu o ie cu broderie foarte simpatica...
Nu stiu cu ce accesorii sa o port.

Răspuns Câştigător
| Ecaterina a răspuns:

Tinutele vintage sunt o extravaganta in Romania. In strainatate insa, ele sunt un fenomen de moda, apreciat si valorificat mai ales de fashioniste! Bentitze, pandative etc.

4 răspunsuri:
| rebb a răspuns:

Incearca niste bratari colorate sau un inel si o bratara de glezna. Poti sa iti pui si o clama cu o floare daca vrei.

| SRJ a răspuns:

Buna,

da-mi mai multe detalii. Cat de scurti? Cat de mare e broderia? Ce culoare? Ce contine? E funny? E sobra?

| AlinaMarianaIipc a răspuns:

Daca au o broderie nu incerca sa te incarci foarte mult cu accesorii! Uite dupa parerea mea ti-as sugera sa-i porti cu o bluzita lejera de atlas nu foarte transparenta de obicei sunt foarte lejere si elegante cu o pereche de sandale joase au aparut acum cu mult barete is chiar dragute si culoarea nu stiu de preferabil negre apoi o accesorizezi cu un lantisor subtire finut si cu vreo 2 bratari la o mana si daca ai parul lung lasa-l desprins si joacate putin cu el creaza niste bucle mai naturale si dupa parerea mea e destul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii poti purta cu un top deschis si sa-i accesorizezi cu ceva margele lungi. ceva de genul: http://salvadora.toffee.ro/wp-content/uploads/2009/07/margele-albastre1.JPG
si bratari dinalea din lemn.sunt la moda
http://static.breslo.ro/img/product/breslo-201528-product.jpg
sper ca-ti place ideea:D