| FlorinDrg a întrebat:

Nokia 6500 Slide de vanzare. Pret : 250 RON, care vrei sa cumperi? Telefonul vine insotit de toate accesoriile originale.
Mai multe detalii : http://www.okazii.ro/catalog/51962208/nokia-6500s-1-slid e-.html

5 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

In ce stare e?

| FlorinDrg explică:

Nu a avut nici-o problema tehnica si nici nu are (specific ca i-a fost schimbata bateria din motiv ca telefonul a fost al prietenei mele, si atunci cand si l-a cumparat nu la tinut recomandat 24h la incarcat), prezinta putine urme de uzura normale in zona joystick-ului in rest arata bine.

| FlorinDrg explică:

Da, mai am telefonul. Vrei sa il cumperi?

| cristian_2400 a răspuns:

Imi poti lasa un nr de contact?

| cristian_2400 a răspuns:

Mai ai tel ala 6500 slide?