| MiSskAt-xx a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Nokia 6500 slide? happy

3 răspunsuri:
| dailydaisy07 a răspuns:

Nu arata atat de bine cum sunt altele dar e performant!

| Dirigus a răspuns:

Auziti voua vi se inampla ca atunci cand bagati card mai mare sau egal cu un 1gb sa mearga greu pana la a se bloca?

| Anonim21321 a răspuns:

Din asta am si eu...si zic ca e bun.ma descurc cu el.imi place carcasa de la spate. e argintie si camera de 3. 2 e super tare.winking. ti se intampla si tie atunci cand vorbesti mult sa ti se incalzeasca telefonul...eu asa patesc.am vorbit odata 40 de min cu un coleg si mi s-a infierbantat telefonul.foarte ciudat.in rest totu e ok.