| UserName250000 a întrebat:

Nu mai suport c*catul asta de HDD. Ce SSD imi recomandati pana in 1000 de lei? Ca pur si simplu o asemenea porcarie de HDD nu am mai vazut in viata vietilor mele!

3 răspunsuri:
| Uvox a răspuns:

Orice SSD de tip MLC

| Violleta2022 a răspuns:

Este posibil ca HDD-ul ala sa nu fie compatibil ci sistemul de operare existent, programele si aplicatiile care ruleaza pe acel computer samd.
Cand cumperi dupa ureche, dupa ce-ti recomanda alti copii care habar nu au, nu te astepta sa functioneze ceva.

| RAY a răspuns:

Acum 17 minute | AnaMaria50 a răspuns:
Este posibil ca HDD-ul ala sa nu fie compatibil ci sistemul de operare existent, programele si aplicatiile care ruleaza pe acel computer samd.
Cand cumperi dupa ureche, dupa ce-ti recomanda alti copii care habar nu au, nu te astepta sa functioneze ceva.

ce porcari scrii femeie, cum sa nu fie omule sistemul de operare existent, programele si aplicatiile care ruleaza pe acel computer compatibil cu hardul, nu scrie tampeni daca habar nu ai, orice hard sata merge la orice PC sata1, 2,3 numai vorbesc ca conteaza ce hardware ai femeie memorie ram, cpu, gpu, ram toate astea conteaza

desi ce ssd recomand https://www.pcgarage.ro/ssd/samsung/860-evo-1tb-sata-iii-25-inch/