| Andreiii19 a întrebat:

Nu pot cumpara paysafecard.
Am fost la toate magazinele cu paypoint si la posta sa cumpar paysafecard, dar daca ii intrebi se uita la tine ca la OZN-uri straight face. Stau la sat... Cum as putea sa cumpar paysafecard?

3 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Si eu am patit la fellaughing la posta si al magazine nu o sa gasesti trebuie sa cauti prin orase magazin speciale sau sa incerci la magazinele gen care repara calculatoare magazine IT

| Andreiii19 explică (pentru 1Q):

Merge si la magazin de telefoane, de la Orange? laughing

| 1Q a răspuns (pentru Andreiii19):

Nu stiu merita sa incerci, eu am luat dintr-un magazin de calculatoare