| Tyna33 a întrebat:

Nu stie cineva unde pot gasi
IN TIMPUL LIBER... CU ALTE CUVINTE! LIMBA SI LITERATURA ROMANA. CAIET PENTRU TIMPUL LIBER. CLASA A VI-A EDITURA PARALELA45 de cumparat pe 'net fara taxe postale? si ieftine...big grin Ty!

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Vezi ca aici e promotie inca o saptamana orice carte cu transport gratuit indiferent de valoarea comenzii, poate il gasesti: http://bit.ly/emag-transport-gratuit

| Tyna33 explică (pentru supermamici):

Chiar este ieftin, dar esti sigura ca este fara taxe postale? nu vreau sa o comand cu 11, 40 lei si sa-mi vina 18-20 lei :-s

| supermamici a răspuns (pentru Tyna33):

Ei asa spun, ca orice comanda la carti, daca asimilam caietele cartilor ar trebui sa se tina de cuvant. Poti face comanda si vezi ce suma iti apare la transport.