| onlyya a întrebat:

Si are caiet la romana de vacanta
caiet pentru timpul liber in timpul liber cu alte cuvinte... de la editura paralela 45 coperta verde cu un caiet cu arc?
cine are si a mai scris in el la partea de lieratura poate sa-mi zica si sa-mi dea mesaj pe rivat ca sa ma mai ajute si il mai ajut si eu

2 răspunsuri:
| lllalyylaurrra a răspuns:

Si eu am acest caiet de vacanta... dar nici eu nu pre am raspuns la partea de literatura. dar poti pune cateva intrebari. si daca am raspuns, te voi ajuta. happy

| Aurel_Corin_1995 a răspuns:

E simplu uite niste cuvinte simple ba copcile se fasi cu cratita aceia laso jos ca muieti posmajii tie bat de tie usc dumniezau tau azi salut sunt corin aurel si asta va fi lectia la romana asa sa scrii binie copcile