| Daniela98dani a întrebat:

Nu stiti cumva daca se gasesc undeva colti de vampir la magazinele din tg mures, ca avem party de halloween si vreau sa fiu vampir.multumesc mult. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CiciFagaras a răspuns:

Hei buna.Neaparat trebuie sa ii iei de la un magazin din Mures.Incearca siteu asta care faci comanda.Eu l-am incercat, mi-am luat si eu tot colti de cateva saptamani tot pentru halloween si sa stii ca are preturi mici. Sunt dinti incepand de la 4 lei.http://www.halloweenparty.ro/.Sper ca ti-am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| AndreeaIsNoQueen a răspuns:

Poti sa ii iei de la bambo.Eu de acolo i-am luat doar ca mi i-a evaporat pisica big grin

| Daniela98dani explică:

De care ti-ai luat? ca eu nu ma pot hotari atatea sunt laughing)) si care ii mai buna livrarea?