| MoNsTeR a întrebat:

Nu stiti cumva unde pot gasi trening cu rapid bucuresti:X de cumparat in oradea sau undeva pe netbig grin? si un pret aproximativ daca stitibig grin

Răspuns Câştigător
| mrcosmin a răspuns:

Http://shop.netsport.ro/......lotto.html vezi daca au astia.

3 răspunsuri:
| MoNsTeR explică:

Aha.mrs.o sa incerc si eu la real acolo parca este un magazin lotto. da mai ii o parte proasta. cum il conving pe tata sa mi-l cumperelaughing nu stiu dc da presimt ca o sa zica ki scumpbig grin...thx all pentru raspuns

| karakushiu a răspuns:

Eu mi-am gasit dar nu cu rapid... sunt magazinele gen luxor, romarta, sau la nike si addidas dar aici sunt cam scumpe straight face

| diana_6086 a răspuns:

Daca ai cumva un magazin lotto in oras, acolo gasesti sigur. pretul cred ca peste 200 lei