| Andrei Robert a întrebat:

Nu stiti de ce mi se blocheaza yahoo din aproximativ 20 in 20 de secunde?
:-s
Am incercat sa-l instalez din nou, si alta versiune dar tot asa face...sad
Poate ma ajutati voi, daca stitibig grin
Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| skillaT a răspuns:

Incearca sa scoti mess'u asta : http://www.go4it.ro/download/internet/yahoo-messenger-9002152-4116203/, mie imi merge perfect.

5 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Și mi-e mi se intampla la fel eu cred ca este din cauza Windousului ai Windous 7?

| skillaT a răspuns:

Poate ai virusi.incearca o scanare de PC, poate ai niste virusi in pc care iti ingreuneaza "munca" si scoate CCleaner te scapa de cateva probleme tongue

| Ciuƒix a răspuns:

Cat de nou ai flash playeru?!

| Andrei Robert explică:

@Ciuƒix am instlat windowsul din nou...deci si flash player-ulsad

| Andrei Robert explică:

@dr3am am incercat si cu ala dar tot asa...:-s