| mihaelaerica89 a întrebat:

Nu stiti, in magazinele de haine second hand iti accepta hainele, de care nu mai ai nevoie?

Răspuns Câştigător
| irina1984 a răspuns:

La magazinul online www.ClassyGirl.ro le accepta cu conditia sa nu aiba pic de defect sau uzura.

6 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

La unele ti le accepta, la altele nu.

| Shriti a răspuns:

Pai depinde de magazin. Cele mai "cu fite "nu ti le accepta, ddar cele mai saracacioase vor fi incintate. Unele da, altele nu

| Shriti a răspuns:

Pai depinde de magazin. Cele mai "cu fite "nu ti le accepta, dar cele mai saracacioase vor fi incintate. Unele da, altele nu

| Shriti a răspuns:

Pai depinde de magazin. Cele mai "cu fite "nu ti le accepta, dar cele mai saracacioase vor fi incintate. Unele da, altele nu.

| Shriti a răspuns:

Pai depinde de magazin. Cele mai "cu fite " nu ti le accepta, dar cele mai saracacioase vor fi incintate. Unele da, altele nu.

| Deeablonde a răspuns:

Cele care sunt in stare buna, da