| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Nu știu ce cadou să îi fac prietenei mele de Crăciun. Oare îmi dați ceva sfaturi?

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ce varsta are prietena ta?
Cat de apropiata este relatia voastra?

| UnAltAnonimCelebru explică (pentru Bula):

18 ani, suntem foarte apropiați, ea este cea mai importanta persoană pentru mine după familie

| Bula a răspuns (pentru UnAltAnonimCelebru):

Iti sugerez sa-i faci un cadou care sa-i fie util si durabil pe viata, sa-si aduca aminte de tine si de gestul tau - oricand il foloseste (chiar daca, cu timpul, va veti desparti, iar ea va ramane cu altcineva).

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat stă lîngă tine si fara sa i dai nimic, daca este pe interes atunci orice i ai da nu va fi multumită, cel mai bine o intrebi pe ea, sa nu dai niste bani aiurea pe ceva ce ei nu o sa i placa, noi nu stim gusturile ei nu o cunoastem, asa ca degeaba i ti zic sa i cumperi ceva, fetele in general vor bani, deci da i ei o sumă de bani sa i si cumpere ea ce doreste, ea are 18 ani deci clar nu este o femeie matură care stie ce vrea, astea de seama ei vor farduri, poșete pantofi, înainte erau cluburi discoteci petreceri, dar cum acestea sau închis ramîn ca si cadouri telefoane, ceasuri, inel bratară etc, deci intreaba o pe ea.

| Werrich a răspuns:

40 de idei de cadouri pentru ea (iubită/soție)
https://coolosophy.ro/cadouri-pentru-iubita/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cât mai multe condimente, ustensile, o tigaie si un mizer performant si multi pupici love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O chestie pe care ți-a împărtășit că ar vrea sa și-o cumpere.

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns:

Uite aici o listă întreagă cu foarte multe de cadouri de pe eMAGhttps://m.emag.ro/search/cadouri+de+craciun

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns:

Uite aici un lănțișor https://m.emag.ro/......DY3YYVBBM/