| Adrianaman3 a întrebat:

Buna am 12 ani, si nu stiu ce cadou de craciun sa ii i-au mamei.
Ce sfaturi imi dati sa ii au

1 răspuns:
| YumiSukinanda a răspuns:

Hey. Salut. Dacă ești fată și evident că ești fată că un băiat nu prea se gândește la de-astea, și eu îs fată... te sfătuiesc să îi iei un parfum și o ciocolată. Un parfum ar fi bine. Dacă nu vrei așa, ia o bluză dacă îți dai seama ce mărime paortă și cum ai imagina că ar sta acea bluză pe mama ta. Sau poți să iei o ramă de fotografie și să bagi o poza cu tine și cu ea acolo, o cutie de bomboane și o felicitare. Succes! Și crăciun fericit.