| ClaudiuM1997 a întrebat:

O comandat cineva de la quickmobile? sunt ok? Evident fiecare firma mai are si clienti nemultumiti dar sa nu fie tepe constante.

3 răspunsuri:
| Cutezătorul4k a răspuns:

Salut, am comandat eu acum vreo 5-6luni un Xiaomi mi band 3 si sunt mulțumit de produs. Poti urmări comanda ta online sa vezi unde se afla. Per total e ok.

| krab2 a răspuns:

Da, se poate. Trebuie doar sa intri pe site-ul asta :
https://tinyurl.com/y5e89bn3
Pagina trebuie deschisa de pe un calculator/laptop.
Success!

| Adiav93 a răspuns:

Salut, da sunt ok. Comand periodic si nu am avut probleme cu ei. Daca o sa ai nevoie iti las un cod cu reducere la orice produse de la ei de pe site: QUICK6419