| VisanMihail a întrebat:

Salut, a comandat cineva de pe siteul xtrasnekers.net? Sunt seriosi sau dau țepe?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu merge site ul, asa ca e clar.

| Hyperion7 a răspuns:

Având în vedere că site-ul nu merge, țeapăwinking

| sammie a răspuns:

Fake.

| Darius50boss a răspuns:

Sunt șanse să fie unele fike

| ArghirescuCosti a răspuns:

Pentru a verifica un site daca este teapa sau nu, poti vedea cine este detinatorul acestuia. Si in termeni si conditii ar trebui sa apara societatea comerciala care il detine si il opereaza. De asemenea, ca sa fii 100% poti obtine chiar un certificat constatator de la Registrul Comertului in care vezi cine este administratorul, actionarii, sediul social, etc. Poti obtine unul rapid pe https://www.certificatconstatatoronline.ro