| anonim_4396 a întrebat:

Am comandat ceva de pe quickmobile și deja sunt 6 zile de cand nu a fost trimis către curier. Credeți ca îl va trimite in a 7 a zi?
Ați mai comandat de pe quickmobile? Este sigur?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai rabdare ca de mîine se reintorc oamenii la serviciu si o sa primestri comanda, au fost liberi de sarbatori.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cabd vroiai sa le trimita de anul nou?

suntserios
| suntserios a răspuns:

La tine nu a fost anul noi, craciun, weekend? Vroiai ca aia sa lucreze sa iti aduca tie produsele?

| Anonima123456789098765324 a răspuns (pentru suntserios):

Eu M am referit ca au trecut deja 6 zile LUCRĂTOARE

| suntserios a răspuns (pentru Anonima123456789098765324):

Fix asta scrie in intrebare. Lucratoare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă, multă sănătate

| AG777 a răspuns:

Ii poti contacta aici:
0310808808, dar doar in timpul saptamanii, in wekeend nu cred ca raspunde cineva

| Adiav93 a răspuns:

Eu am comandat de cateva ori. Mi-a venit de obicei in 2-3 zile. Acum depinde si de perioadele cu sarbatori. Eu am primit de la un prieten un cod de reducere. Daca o sa ai nevoie candva te poti ajuta de el: QUICK6419