| mgtow a întrebat:

O femeie de 155 cm inaltime la marimea hainelor S-XS e bine? Sau XS e cea mai indicata decat S?

Răspuns Câştigător
| BufnitaNocturna a răspuns:

Buna. Aici depinde si de kilogramele, constitutia pe care o are si nu in ultimul rand de femeie. Fiecare poarta hainele intr-un mod diferit, unele poarta haine mai largi, altele mai mulate. Deci, consider ca fie XS -S la marime, atata timp cat poarta haine care sa o avantajeze, sunt sigura ca o sa arate bine. :* Pupici si ai grija de tine.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai e super bine! Eu am nascut acum 3 luni si a ramas cu 30 de kg in plus adica am 80 si de atunci ma chinui sa slabesc dar nu merge cu nimic

| mgtow explică (pentru BufnitaNocturna):

25kg

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dacă e slabă, XS.