| silviu1958 a întrebat:

Unde pot fi găsite măsurătorile pentru mărimea hainelor de pe site-ul Fashion Days?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt zeci de brand uri... nu ai sa ggasesti asa ceva ca la fiecare difera. In schimb la cam toate e prezentata marimea modelului care prezinta hainele si ce marime a hainelor poarta.

| BiblioCat a răspuns:

Cum aflu daca produsul pe care doresc sa-l comand mi se potriveste ca marime?
In pagina de produs vei regasi optiunea FIT FINDER, tool-ul care care ofera sugestii despre masurile potrivite pentru articolele vestimentare si de incaltaminte. Apasa butonul "Gaseste-mi marimea" si urmeaza pasii de identificare a marimii tale potrivite. Daca ai intrebari suplimentare, poti lua legatura cu noi la numarul de telefon +4 0215 699 123 sau ne poti scrie un mesaj!
Sursa: https://www.fashiondays.ro/page/faq/