| anonim_4396 a întrebat:

Ce inaltime este prea mare pentru o femeie? funda! multumesc

Răspuns Câştigător
| Leo32 a răspuns:

Unei fete nu prea cred ca ii sta bine sa fie foarte inalta... cel mai bine e intre 1. 60 si 1. 80

5 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună!
Păi o femeie de 1, 70m este considerată înaltă.
Modelele pot avea și în jur de 1, 80 și să nu fie considerate prea înalte.
Să zicem că peste 1, 80 e cam înaltă, dar nu prea înaltă; „prea mare" cum zici tu.

| bombonica22 a răspuns:

O femeie inalta este considerata camila si degeaba are picioare lungi si subtiri si un abdomen plat. ( 1. 80-1. 90) o femeie este frumoasa intre 1. 60 - 1. 75 dupa parerea mea acum daca ar fi toate asa saraci baieti ar fi gandeci pe langa elelaughing :* sper ca te-am ajutat

| CrissuCristina a răspuns:

Cred ca 1, 85 sau 1, 90 m.

| Wowhow a răspuns:

Peste 1. 80

| 愛日本 a răspuns:

Peste 1, 80. Este de ajuns de înaltă chiar şi la 1, 70 dar câţiva cm în plus nu strică. ex 1, 73; 1, 75. Dar la 1, 80 e deja puţin cam mare dar nu e aşa grav. Fiecare se dezvoltă altfel.