| neanderthalfararusine a întrebat:

O husa care acopera marginile telefonului in totalitate (mai putin butoanele), care sa fie in genul "flip flap" - adica sa protejeze si ecranul. Asta caut mereu si nu gasesc. Toate husele cu "capac" au design de asa fel, incat ele doar se prind de telefon, nu ii protejeaza marginile, asa cum am specificat mai sus. Exista asa ceva? Chiar imi doresc. (Modelul este S4)

Răspuns Câştigător
| funditzaaa a răspuns:

Cauta pe Aliexpress.Mi.am luat o husa tip carte universala dar pentru. S4 ar trebui sa fie o husa specifica. dureaza cam 2 sapt dupa ce pui comanda dar la cele mai multe transportul e gratuit sau nu costa foarte mult

| neanderthalfararusine explică (pentru funditzaaa):

Multumesc pentru raspuns! Inca ceva, tu ai scris in campurile ''State/Province/Region'' si ''Country Code - City Code''?

| neanderthalfararusine explică (pentru funditzaaa):

Si inca o chestie, ce metoda de livrare ai trecut?

3 răspunsuri:
| funditzaaa a răspuns:

Prin posta.si asa nu am platit nimic.in campurile respective am trecut Romania iar city code nu am trecut nimic. Funda?