| anonim_4396 a întrebat:

O întrebare doar pentru fumători, ce țigări știți din comerțul românesc (Ce se găsesc in mare in supermarketuri) sunt mai slabe? De Kent Click lung ce ziceți? Este și mai slab?

6 răspunsuri:
| QElenaBoghiu a răspuns:

Pall mall sau kent 1. E bine ca prima oara sa fumezi ceva slab

| anonim_4396 explică (pentru QElenaBoghiu):

Slimurile sunt chiar atat de slabe?

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru anonim_4396):

Are mai puțin tutun

| anonim_4396 explică (pentru QElenaBoghiu):

Pai. da, dar au aceeasi concentratie de nicotina si alte substante ca o tigara medie normala?

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru anonim_4396):

Da

Alea de contra banda nu au.

| patrocla a răspuns:

Dunhill alb, urmat de dunhill gri. Fac abstractie de tigarile slim sau cele mai putin populare