| Anonima11 a întrebat:

O intrebare pentru fetele din Galati. Stiti ca sunt acele cizmulitze crosetate de vara de diferite culori, as vrea si eu sa-mi cumpar dar nu am gasit decat pe anumite culori[roz, alb, crem, albastru, etc]. Am vazut la cateva fete o pereche cu un fel de model floral mov cu mai multe nuante. Daca stie cineva despre ce vorbesc va rog sa-mi spuneti unde gasesc. Am cautat peste totstraight face Ms anticipat:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe brailei de la spital inainte pe ambele parti.mai multe magazine, mai multe cizme.

| Anonima11 explică:

Lemonshu am fost acolo dar ti-am zis, la toate magazile am gasit pe anumite culori, toata cizma de o anumita culoare [de genul: http://www.google.ro/......tp?/imgres ] Eu ma refer la cele colorate, adica cizma e cu mov, roz, alb, dar culori pale, si daca nu ma insel au si niste sclipici sau pietricele, ma rog, sunt finute culorile, nu tipatoare. Sper ca m-ati inteles.