| n0bodycaresab0utme a întrebat:

Buna TPU-deci asa sta treaba
ziua de nastere a unei colege este sambata asta si va fi o petrecere grozava.Eu nu sunt cel mai popular din clasa si vreau sa impresionez.In primul rand vreau sa-mi iau conversi noi ca cu ceilalti (cares model din ala mare si pufos din kingpin) nu pot sa dansez sau altele.Am gasit un loc de unde sa-mi cumpar conversi la un pret rezonabil dar is doar pe trei culori si mai sunt si hight tops-culorile sunt albastru ca de jeansi, crem(ca vanilia) si negrii-aia crem numi plac deci se exclud iar cu ceilalti am probleme_doi colegi din clasa au deja negrii si unul chiar din tot acelasi loc ii are iar cei albastri are un coleg dar i ciudat ca a venit o singura data cu ei si nu mi se prea pare albastru inchis o culoare asa de speciala_.
In al doilea rand as vrea ceva replici tari si noutati ceva de discutat cu >fetelesi daca mai stiti ceva miscari de dansbig grin

PS:daca ma ajutati va dau funda! si apropo sunt baiat (multa lume nu stie-cred ca din cauza numelui meu-daca sunt baiat sau fata)

1 răspuns:
| NightCrowler a răspuns:

Sa iti zic simplu nu iti lua conversi daca toata clasa are papuci din aiathinking incearca si tu un alt model ceva mai interesant sa nu fii in aceleasi tipare cu restul. Cu fetele. Incearca sa intri in vorba cu ele si sa le spui ceva glume pe seama ta. Evident nu foarte penale. O sa le placa treaba asta ai sa vezi.