| Geronimo9234341 a întrebat:

O sa va radeti,
Anul trecut am cumparat de la Plus o telecomanda uriasa laughinglaughinglaughing, dar nu a functionat nciodata...de fapt nu stiu eu sa o pornesc laughing ajutor stie cinefa?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| dot a răspuns:

...banuiesc ca are manual de utilizare. nu cred ca ai luat'o ca pe rosii - vrac straight face
daca nu...cauta pe net modelul telecomenzii si afla cum se face.
exista multe tipuri de telecomenzi universale.
si da..."o sa radeti" este corect. Pure.Sunshine a zis'o frumos, a dat un sfat de care, din cate, vad ai nevoie.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cretaker a răspuns:

Si eu m-am ras de situatia ta.

...probabil ai uitat sa bagi baterii in telecomanda ta uriasa, de care m-am ras.

| Pure.Sunshine a răspuns:

Cu toate ca raspunsul meu nu este relevant pentru intrebare, nu ma pot abtine sa nu iti spun... Conform gramaticii limbii romane nu exista expresia "a se rade"... Doar "a rade". Iti las acest comentariu pentru a te corecta si a nu mai gresi in viitorwinking

| Geronimo9234341 explică:

Nu tea intrebat nimeni nimic...si nu te supara dar nu iti mai spune parerea neintrebatwinking