| mirciu1234 a întrebat:

Am cumparat un elicopter de jucarie cu telecomanda si nu stiu comenzile cum sa-l pornesc. Ajutor

1 răspuns:
| userul7200 a răspuns:

Poate e stricat(depinde de unde l-ai cumparat), poate trebuie sa il incarci..nu prea ma pricep cu elicoptere-le, dar cred ca s-ar putea sa ai si un manual de instructiuni pe la el, deci cred ca ti-ar fi de folos. happy
Apropo:Un prieten de al meu are elicopter cu telecomanda si trebuie tinut cu mana in aer pana ce simti ca vrea sa se lanseze.