| Pop_Adelina_1996 a întrebat:

Pareri despre acest produs? "Sistem IT LENOVO H50-50, Intel® Core™ i3-4160 3.6GHz, 4GB, 1TB, Intel® HD Graphics 4400, Free Dos"

3 răspunsuri:
| immaBeast a răspuns:

Parere, parere...dar ce vrei sa faci cu acest sistem?
Vrei sa-l folosesti mai mult pentru jocuri, vrei sa-l folosesti mai mult pentru filme, muzica, facebook, ce vrei sa faci mai mult cu el?
Sa stim si noi ce parere sa-ti spunem. happy

| bogdan12321132231 a răspuns:

Parere proasta trebuie sa ai macar un ssd la el, sistemul care l-ai ales este slab cam pentru orice, uite aici un sistem calumea facut din piese http://www.mediadot.ro/wishlist/58257/ Daca nu ai destiu bani imi zici si iti fac unu mai slabut la 3000 3500 de lei.

| bugativeyRO a răspuns:

Sistem cu placa integrata ( HD 4400 )? Sa fim seriosi... Cel mai bine ti-l faci tu piesa cu piesa decat sa cumper toate combinatiile de *** existente pe piata.