| Cristi_Moianu_1989 a întrebat:

PC gaming super bun sau pc gaming de nivel mediu + telefon buget maxim 15mil?

6 răspunsuri:
| Nimeni10 a răspuns:

Du-te pe forumul Mygarage la wishlist, acolo o sa iti face o recomandare baietii.

| IseeVoices a răspuns:

Daca nu ai un telefon cine stie ce ia sistemul de gaming mediu si telefonul, dar daca esti mai pretentios la fps sau ai un telefon decent foloseste bani pentru PC. Spune-mi si ce telefon ai si ce configuratie actuala ai pe pc ( ram placa video, procesor)

| zona5111 a răspuns:

Nu. Nu o sa-ti gasesti veci la asemenea buget. Ii mult prea mic, daca vrei si telefon...

| Cristi_Moianu_1989 explică:

Am un Samsung Galaxy Grand Prime si ca pc am unul extrem de slab Intel celeron de 2, 6, 5gb ram, gtx210