| m0gd0 a întrebat:

Pe 15.06.2011 am banchet de sfarsit de ciclu su nu stiu cum sa ma imbrac?
dati idei si

Răspuns Câştigător
| nykymyky a răspuns:

O rochita, sandale,... otinute lejera si eleganta de obicei se poarta la banchet. funda te rog

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Daca esti la "sfarsit de ciclu" imbraca-te in pielea goala si fa-ti de cap, fara griji, cu prietenul laughing

| sanecitim a răspuns:

O rochie de banchet misto am vazut aici: http://rochiiseara.org/rochie-banchet-2011/

| namepublicusename a răspuns:

Da,e greu cu,, banchetul la sfarsit de ciclu'', mai ales daca ai epuizat toata garderoba cu ciclurile prin care deja ai trecut.