| SamuelTudosa a întrebat:

Tpu..sunt baiat si nu stiu cum sa ma imbrac de banchet..Idei :O?!

8 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Camasa alba, pantaloni negri si poate si o cravata eventual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantaloni negri/blugi și o cămașă.

Parcă pentru prima dată ieșiți din casă și întrebați cum să vă îmbrăcați, de parcă n-ați avea părinți sau prieteni/colegi cu care să vă consultați...

| UzOm a răspuns:

Maieu + blugi decupati in toate formele.winking

| BadAngel3 a răspuns:

Nu-ti lua blugi decupati in toate formele! O camasa alba sau neagra si blugi negri.

| blaa01 a răspuns:

Blugi camasa bagata in pantaloni papion..cva de genulaughing

| SamuelTudosa explică (pentru blaa01):

rolling on the floor asta am si eu in gand!

| SamuelTudosa explică (pentru blaa01):

Culorile ma intereseaza! :3! Cum sa le asortez..chestii, trestii!

| rubitaaaforever a răspuns:

Cere parerea prietenilor tai sau iubita daca ai. Funda?