| alexandru22010311 a întrebat:

Sunt baiat dupa cum spune si numele si nu stiu in ce sa ma imbrac la banchet
idei?big grin

5 răspunsuri:
| ambutisare a răspuns:

Trening, rochie, bermude sau chiloti.Intrebari aiurea.
Cu ce iti sta tie bine. Noi de unde sa stim cu ce iti sta bine?

| Adella92 a răspuns:

Costum, blugi+tricou etc

| Cromasston a răspuns:

Eu pentru banchet mi-am cumparat o pereche de blugi negrii dintr-un material ce imita stofa; o camasa alba cu putin negru, si un sacou negru facut pe comanda(inca astept sa fie gata)!
fundita?

| raisssa a răspuns:

Bascheti, blugi, tricou, cravata, palariebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai o camasa alba, peste ea un sacou negru, pantaloni negri si niste pantofi. Incearca sa fii "cavaler"!