| biaelena a întrebat:

Pe 16 mai am o excursie la Bucuresti.Sugeratimi si mie cu ce sa ma imbrac

Răspuns Câştigător
| aandraa000 a răspuns:

Poti sa iti iei o pereche de blugi skinny, o pereche de Converse sau orice alti tenesi si un tricou mai interesant..sa nu fie o tinuta banala poti incerca un tricou cu imprimeu sau diferite modele!

4 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Cu ceva lejer.

| Vasiuk a răspuns:

Cred ca poti lua o pereche de pantaloni, un tricou( nu conteaza de care ), un hanorac subtirel ( ca in caz ca-ti va fi cald, sa il dezbraci) si adidasi happy

| bianca100 a răspuns:

Depinde si in ce locuri mergi...noi cand am fost am mers la Gradina Botanica, la Muzeul Antipa si la Mall Afi Palace Cotroceni la patinoar happy M-am imbaracat cu o pereche de blugi, un tricou si m-am incaltat cu niste balerini happy Nu trebuie sa fie ceva special daca nu mergi intr-un loc special happy

| biaelena explică:

Multumesc