| Nowingsangel a întrebat:

Pe 26 octombrie o sa fiu domnisoara de onoare... Ce anume trebuie sa fac si aveti niste idei de rochii? Am 16 ani happy

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nu stiu ce chestii sofisticate ci sa fii tu insati. Rochiile pot fi cum vrei tu, dar daca tu nu te simti bine in ele, nu ai facut nimic. Alege ceva dragut, simplu, de efect, care sa te faca sa te simti in al noualea cer, restul ti-l vor mai spune cei de pe acolo sau parintii tai sau mireasa, daca o intrebi. La 16 ani trebuie sa fii o d-soara si cel mai important este comportamentul - discutiile de apoi, tu le vei auzi, si-mi vei da dreptate! Fii naturala, sincera, spirituala, decenta, bine crescuta etc. oriunde ai fi si orice ai face. Nunta trece, dar tu ramai in amintirea oamenilor - cum ai vrea sa-si aminteasca de tine? Distractie placuta!

1 răspuns: