| VladGangstaBoy a întrebat:

Pe 29 e ziua iubitei mele si am gasit un inel misto pe site-ul celor de la Avon pe care vreau sa i-l iau si nu stiu cum fac dupa ce comand?
Primesc coletul prin curier sau prin posta?
Si cam cat ar costa la amandoua transportul?
Ofer FUNDA!

4 răspunsuri:
| deadlykiss a răspuns:

Ar trebui sa fie si un punct de vanzare in orasul tau, sau intreaba printre fete, sigur gasesti o reprezentanta ca e plin laughing)

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cauta un reprezentant Avon in orasul tau. Poti incerca la fetele de la banci. Ele cam tin legatura cu reprezentantii Avon. Este mai ieftin.

| BBUULLIINNAA a răspuns:

Poti sa comanzi online...si alegi tu pirn ce sa.ti vina
sau sa gasesti pe cineva care este reprezentant

| Mayar a răspuns:

Poti da cautare reprezentanti Avon din orasul tau.
Cand faci comanda, poti sa iti alegi daca vrei prin posta (dureaza 3 zile) sau prin curier. Prin posta transportul e gratis, prin curier, cred ca sub 10 lei.
Ar trebui totusi sa iei legatura cu un reprezentant Avon, intreaba ceva fata daca stie cine e repreznetant Avon si te va ajuta. Si eu sunt reprezentant Avon, si te-as ajuta, insa nu stiu daca va ajunge la timp. La mine va ajunge in 3 zile daca pun comanda azi, adica pe 25 si pana la tine (nu stiu in ce judet esti) poate va dura iar 3 zile si va ajunge atunci luni.
Nu stiu ce sa zic... daca vrei vorbim prin mesaj.