| cucaracia a întrebat:

Http://www.libraria.com.ro/

Vreau sa stiu mai multe detalii despre acest site gen, daca e in regula sa comand carti de aici, daca a mai facut-o cineva, daca si-a luat cineva teapa, cam in cat timp imi primesc coletul cu cartea pe care am comandat-o, cat costa transportul (prin posta) s. a.

P. S.: As ruga sa nu imi recomandati alte site-uri, vreau doar sa stiu daca e in regula acest site. sau in caz ca se afla in stocul altei librarii online cartea "Grasa si proasta" - Rodica Brasoveanu, imi puteti recomanda alte site-uri.

Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Squmpa a răspuns:

Heii. Site-ul este foarte bun. Si eu imi comand carti de acolo si in plus sunt mai ieftine decat in librarii. Sper ca te-am ajutat!:*

| cucaracia explică (pentru Squmpa):

Mersi de confirmare. ......esti o squmpa

2 răspunsuri:
| Ionela_Aynalem_1996 a răspuns:

Poti gasi carti la oferta pe www.elefant.ro