| Adry05 a întrebat:

Pe miniprix hainele sunt noi sau sh? Mi se par ciudat de ieftine si nu inteleg unde-i smecheria.

Răspuns Câştigător
| ambicio a răspuns:

Sunt produse noi, am comandat de la ei și au o calitate bună în raport cu prețul. Îmi place că au zile cu diferite oferte, pe scurt, recomand.

4 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Sunt noi, doar ca sunt solduri, adica produse nevandute din colectiile anilor anteriori de la diverse magazine/branduri din strainatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un magazin outlet, au colectii vechi de la diferite firme. La fel e si brandcircus sau kurtmann.

| DovleacTurbat a răspuns:

Culese de prin toata lumea, sti ce zic?

| 77krysty a răspuns:

Sunt noi
nevastamea este abonata