| nameles a întrebat:

Pe un site de licitatii in cine trebuie sa ai incredere?
In site sau in vanzator respectiv cumparator?
E mai important site-ul care doar intermediaza vanzarea sau vanzatorul care te poate insela?
Pe vanzator il poti verifica cu adresa si telefon, deci il poti identifica, deci care ar fi riscul cu site-ul atunci?

2 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Eu n-am incredere in niciunul. Site-ul doar gazduieste si nu cred ca-si asuma vreo responsabilitate. Iar ceilalti... pot fi corecti sau mai putin corecti. La noi se trag tzepe face to face cu zambetul pe buze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu primesti chestii prin posta la care trebuie sa dai rabus.Pentru ca, cand vei deschide pachetul abia atunci aflii ce e acolo.Iti pot trimite altceva.de exemplu cum e pe okazii.Telefoane prin posta cu rambus sau ceva.nu te sfatuiesc! site-ul sau posta nu isi asuma nici o reponsabilitate.