| oceanoflove a întrebat:

Pentru cei care au returnat produse de la eMAG si a trebuit sa vina curierul acasă in cate zile vine si cat dureaza pana cand ti se vireaza banii in cont? Cand vine curierul si ii dam pachetul trebuie să fie scris destinatarul eMAG?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu, curierul stie ca trebuie sa il duca. Depinde daca e luat de la Emag sau de la un vanzator tert. Dureaza pana ajunge inapoi la sediu si e verificat, dar ar trebui sa intre in sub o saptamana.

| oceanoflove explică (pentru Wr3nch):

E luat de la un vânzător tert.

1 răspuns: