| EllaEllii a întrebat:

Peste cateva saptamani un coleg de clasa pleaca in Canada si clasa vrea sa ii faca un cadou de ramas bun.Nu prea avem idei, voi de a-ti sugera?

6 răspunsuri:
| AdaAndreeaAda a răspuns:

Puteti sa ii faceti cadou un tricou(facut la comanda) cu o poza in care sa fiti toti si sa va semnati pe tricou ...chiar cred ca ar aprecia.Si presonalizarea unui tricou poate costa aproximatin 50 lei.Bafta!>big grin

| NikoIsDirectioner a răspuns:

Un lantisor cu best friends o sa te tina mine tot parcursul stationarii in Canada te pup pa!:X

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Paiii i`ati putea da poze cu voi si amintiri de ale voastre impreuna scrise pe foi!
I`ti putea cumpara ceva frumos de imbracat sau ceva ca amintire!

| DrummerDreams a răspuns:

Puteti sa va faci o poza toti in grup(toata clasa) si sa ii faceti un tricou la comanda(mergi la sooters') cu poza voastra.cred ca este un cadou mai special. Puteti strange fiecare cativa lei si sa ii faceti un tricou cu poza voastra pe el.

| Pikhapciu a răspuns:

Imprimati poza clasei pe o pernuta, tricou ceva